Сьогодні в Україні оголошено курс на зниження енергоспоживання в житлово-комунальній сфері та підтримки проведення заходів з термомодернізації будівель.
Ефект від реалізації проекту з термомодернізації будинку або квартири,власники відчують з першого дня - це підвищення комфорту проживання, зниження теплоспоживання та, відповідно, зниження витрат на теплову енергію.
З досвіду країн-сусідів Польщі та Чехії, після проведення таких робіт, витрати на оплату теплової енергії знижуються на 15-20%, а вартість "квадратних метрів" такого житла збільшується на 8-10%.

Таким чином виникає питання: "Де взяти гроші на термомодернізацію квартири чи будинку?"

Документи на субсидії за тепло в приватному секторі

У державній програмі по впровадженню енергозберігаючих технологій передбачені субсидії: при купівлі твердопаливного побутового котла шляхом оформлення банківського кредиту, частина суми кредиту вартості котла буде компенсована державою.
Субсидії передбачають відшкодування від 20 до 70 відсотків суми кредиту на придбання котла з використанням будь-яких видів палива крім природного газу та електроенергії.
Як працює ця програма, розповімо в цілому.
Вам необхідно вибрати опалювальний котел з відповідними технічними параметрами в магазині, взявши рахунок-фактуру у продавця.
Звернутися в банки, які працюють за програмою Ощадний дім у вашому місті, надавши наступний пакет документів
- паспорт
- податковий номер
- документ про отримані доходи за 6 місяців
- рахунок-фактура на товар
- документ про призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (для осіб, яким призначена субсидія).

Детальна інформація на офіційному сайті "ОЩАДБАНК" - http://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/oschad_home/

Після прийняття позитивного рішення про надання кредиту, Ви сплачуєте 20% від вартості товару своїми грошовими коштами, а суму, що залишилася, оплачує банк.
Приклад економії за рахунок програми Ощадний дім при покупці котла:
вартість котла - 20000 грн.
сума кредиту - 18000 грн.
сума відшкодування - 3600 грн.
сума відсотків за 3 роки - 5587 грн.
економія на сплаті відсотків при отриманні відшкодування - до 1350 грн.

ТОВ "Механічний завод", надає безвідсотковий кредит (відстрочення платежу) строком на півроку при придбанні твердопаливних котлів нашого виробництва, потужністю від 60 кВт.