Котлы Тепло-MZ

В рамках державної програми енергозбереження, зокрема, використання альтернативних до газу видів палива для обігріву житлових, побутових і промислових приміщень, Механічний завод створив унікальні за якістю та продуктивностю твердопаливні котли ТЕПЛО-МЗ потужністю від 12 до 400 кВт, які працюють як на вугіллі, деревині так і на різних видах біопалива: брикетах з торфу, рослинних і деревних відходах.
Не секрет, що на даний момент на ринку України, на жаль, присутні твердопаливні котли з низькоякісної сталі з заниженою товщиною стінок камери згоряння, що може спричинити серйозні матеріальні збитки і несе небезпеку для життя.
Дана стаття допоможе Вам прийняти правильне рішення при виборі котла. Спочатку пропонується детальніше ознайомитися з переважними особливостями твердопаливних водогрійних котлів тривалого горіння вироблених ТОВ «Механічний завод»:

1. Котли мають до 10% запас потужності при застосуванні висококалорійного палива
2. При конструктиві трубних водогрійних колосників, котли комплектуються додатковими чавунними колосниками, які входять у вартість котла і дозволяють більш ефективно працювати на вугіллі.
3. Конструкція котлів забезпечує зручність чищення внутрішніх поверхонь від нагару.
4. Газотрубна система виконана з нержавіючої сталі.
5. Сучасне європейська якість котлів досягнуто за рахунок:
 - Конструктивних рішень не поступаючих кращим зарубіжним аналогам;
 - Діючої на заводі системи менеджменту якості, яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2008;
 - Дизайну обшивки котлів і їх фарбування порошковими покриттями;
 - Застосування якісних ізоляційних і футіровочних матеріалів;
 - Високоточної плазмової вирізки деталей із сталевого листа на машині з ЧПУ, що забезпечує якість наступних зварних з'єднань, тобто їх герметичність і довговічність;
 - Виконання зварювання на сучасному обладнанні, атестованими зварювальниками і контролю зварних швів на всіх етапах виробництва.
6. Для теплообмінників котлів застосовується низьколегована, жароміцна суднобудівна сталь марки 09Г2С товщиною 5 і 6 мм.
7. Можливість використання всіх моделей котлів на різних видах палива: дрова, вугілля, кокс, вугільні брикети, брикети з деревини, також в суміші з дровами: торф, відходи деревообробки, тирса. Для моделей КТВ70У і 95Г можуть використовуватися пелети, тріска, тому що в їх конструкції передбачені спеціальні вікна для приєднання пальника і бункера подачі палива.
8. Конструкція камер згоряння котлів серії КТВ-16, КТВ-70У, КТВ-95У і розмір завантажувальних вікон цих котлів дозволяють застосовувати в якості палива різні відходи сільгосппродукції, аж до сміття і тюків соломи, використовуючи принцип піролізного догорання палива.
9. Компактність габаритних розмірів мають котли серії КТВ 95Г, КТВ 150, КТВ-200, КТВ-250, КТВ-300, КТВ-400, КТВ-500. Високий ККД забезпечується газотрубною системою теплообмінника.
10. Котли комплектуються електронною системою контролю за процесом горіння і температурою нагріву води.
11. На одному повному завантаженні котел працює від 8-12 годин (в залежності від виду та якості палива), більш детально дивіться статті в рубриці Корисне.

Маючи в своєму розпорядженні необхідну інформацію, Ви вже зараз знаєте як зробити правильний вибір, і нам залишається тільки нагадати Вам, що твердопаливні котли ТЕПЛО-МЗ - це тепло і затишок Вашого будинку.